6 Kasım 2011 01:00

'Mahpeyker: Kösem Sultan'da göğüs krizi

İstanbul 2010 Kültür Başkenti Ajansı, 'Mahpeyker Kösem Sultan' filmine verdiği 2 milyon 500 bin liralık desteğin 500 bin lirasını filmdeki sevişme sahnesinde Damla Sönmez'in göğsü gözüktüğü için ödemeyince, yapımcı Ayfer Özgürel tazminat davası açtı

Osmanlı İmparatorluğu'nun en güçlü valide sultanlarından biri olan Mahpeyker Kösem Sultan'ın hayatı geçen yıl, İstanbul 2010 Kültür Başkenti Ajansı'nın desteğiyle film oldu. İstanbul 2010 Kültür Başkenti Ajansı 2 milyon TL ödenek çıkarmış, 1 milyon 500 bin TL filmin çekimleri sırasında yapımcı Ayfer Özgürel'e verilirken kalan 500 bin TL gösterim zamanı ödenmesine karar verilmişti. Ancak İstanbul 2010 Kültür Başkenti Ajansı Sinema Direktörü Yusuf Kaplan, sevişme sahnelerine ateş püskürdü!

"BÖYLE REZİL BİR FİLMDE OYNAMAM"
Filmdeki Damla Sönmez'in göğüslerinin göründüğü sahnenin hiç bir estetik yanının bulunmadığını söyleyen Yusuf Kaplan, ""Benim Mahpeyker gibi rezil bir filmi onaylamam mümkün değil" diyerek, anlaşma gereği ödenmesi gereken 500 bin lirayı ödemedi. Bir yıldır parasını alamayan yapımcı Ayfer Özgürel, sevişme sahnelerinin sonradan eklenmediğini belirterek Kaplan ayhine tazminat ve hakaret davası açtı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Mahpeyker (fragman) | video.mynet.com

Yorumlar
  • saman tv veya tgrt de açık dizi görmedim. kendinize uygun kanalda dizi seyredin. kadın göğsü füze değil korkmayın.

  • Her filmde kadınlarımızı ve cinselliği kullanarak daha çok seyirci toplayacaklarını zannediyorlar. Bunlar apaçık sapıklığa yöneldikçe insanlarımız daha çok tepkilerini göstermeye başlıyorlar. TV.de hangi kanalı açsak mutlaka bir sevişme yada öpüşme sahnesi var. Normal programlarda bile ne yazıkki kadınlarımız kendilerini teşhir etmek için yarışıyorlar. Çocuklarımla tv seyretmeye korkuyorum artık. Devletimizin bir an önce tedbir alması lazım.

  • iyice sulandırdılar bu işi artık, bari isimlerini ve dizilerin format gurubunu değiştirin, 70 li yıllardaki pornografi akımı gibi yeni bir akım gelişti türkiyede her dizide her filmde cinsellik ön planda erotik formatta ilerliyor hepsi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir