7 Eylül 2011 00:00

Mahsun 3 sene sonrasına 300 salon kapattı!

Mahsun Kırmızıgül bir ilke imza attı.

Mahsun Kırmızıgül çok büyük düşünüyor! ‘Beyaz Melek’, ‘Güneşi Gördüm’, ‘New York’ta Beş Minare’ filmleriyle yönetmenlikte rüştünü ispatlayan ve toplamda 7 milyon 998 bin 218 seyirciye ulaşıp 65 milyon lira hasılat toplayan Kırmızıgül, yeni projesi Çanakkale’nin gösterimi için bugünden, üç yıl sonrası için 300 sinema salonunu rezerve etti.

ÇANAKKALE ZAFERİ VİZYONDA
Şu ana kadar sadece adı, hikâyesi ve yönetmeni belli olan dev projesi ‘Çanakkale’yi, Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı gün olan 18 Mart’ta vizyona çıkarmak isteyen Kırmızıgül, Yeşilçam’da bir ilke imza atıp üç yıl sonrası için 300 sinema salonunu kapattı. Filmin dağıtımcısı Pinema Film, Çanakkale’nin 18 Mart 2014 salı günü vizyona çıkacağını açıkladı.

(Habertürk)

Yorumlar
  • Adamda hem doğunun kültürü var hemde batının acıyıda çekmiş çocukluğunda büyüdüğünde rahatlığıda yaşamış yani lafın özü adam zıtlıklar la yaşamış sert düşünceleri olan biri öle hep ortadan giden layla lom fikirler taşımıyor.Bu yüzden birçok filminde izleyenin yüzüne tokat gibi çarpan gerçekler var

  • Hemen hemen herkesin ek gelire ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Memurlar, emekliler, ev hanımları hatta engelli arkadaşlarımızında rahatlıkla çalışabileceği ve hedefi dünya liderliği olan platformumuzda serbest zamanlı günde bir kaç saat çalışarak aylık 1.000 TL ve üzeri kazanç sağlayabilir ve kariyer yapabilirsiniz. Ayrıntılar için aşagıdaki linki kopyalayıp aram cubugunda aramanız detaylı bilgi almanız icin yeterlidir http://parttimecalis.net/video/ekisuzmani

  • mahsun voleyi film sektöründe vurdu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir