25 Eylül 2009 10:12

Makinelere Karşı 9!

Tim Burton ile Timur Bekmambetov'u buluşturan animasyon projesi...

Shane Acker imzalı ödüllü kısa animasyon film 9 uzun metraj oluyor. Projenin arkasında yapımcı olarak Tim Burton ile Timur Bekmambetov ve kaliteli işler ortaya koyan Focus Features var. Kıyamet sonrasında geçen çarpıcı bir hikaye anlatan animasyonun ses kadrosunda ise Elijah Wood, Christopher Plummer, Martin Landau, John C. Reilly, Jennifer Connelly ve Crispin Glover gibi isimler var. Filmde 9 isimli karakter makinelerin ele geçirdiği dünyada hayatta kalmayı başaran bir avuç insanla beraber barış ortamı yaratmaya çalışacak. İşleri zor.
Yorumlar
  • internetten kısa filmi izlemenizi öneririm. On dakikalık çok dikkat çekici bir kısa film..aynı zamanda Shane Ackerın hemen hemen tamamen kendi imkanlarıyla kotardığı bir filmde böyle bir görsellik yakalayabilmiş olması uzun metrajda Tim Burtonın sadece prodüktör olarak katkıda bulunmasını kafi kılacak gibi... Umarım Tim Burton kendini tekrarlamaktan arta kalan vakitlerde yine böyle yetenekler keşfetmeye devam eder...

  • bu hollywood da alışılagelmiş senaryolardan biri devamlı böyle olur dünyayı makinelerden kurtarma

  • Güsel seneryo,iyi bir yapım olacaktır!

  • Wanted filminde timur baba yaptı yapacagını , bide tim burton hayal dünyasının babası sıkı bir çalişma olucak gerçekten.

  • Tim Burton sıkı dönüyor.Bekliyoruz merakla bunu ve Alicei.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir