15 Ocak 2005 12:57

Makyaj Adayları Seçiliyor

Oscara yakışacak filmler

77. Oscar Ödülleri'ne aday olması muhtemel isimler yavaş yavaş belirmeye devam ediyor. Kesin adaylarının açıklanmasına on gün kala Oscar ödüllerinde En İyi Makyaj dalında yarışmak üzere aday adayı yedi film seçildi. İşte bu yıl Oscarda yarışmak için 22 Ocak'ta jüri önüne geçecek filmler:1.The Aviator2.Hellboy3.Harry Potter ve Azkaban Tutsağı4.De-Lovely5.The Sea Inside6.Talihsiz Serüvenler Dizisi7.Tutku: Hz. İsa'nın ÇilesiAday filmlerden onar dakikalık klipleri seyredecek olan jüri, Oscar adayı isimleri 25 Ocak'ta diğer 24 kategoride yarışacak filmlerle beraber açıklayacak.
Yorumlar
  • harry potter çok eskidi ama hala güzel yine t. serüvenler harry i tahtından kolayca indirdi.

  • bence kesinlikle talihsiz serüvenler olmalı. bu film kitaptan uyarlandığı için daha güzel jim carreyi o hale sokmak kolay mı?????????

  • insanlar neden böyle filmleri severler anlamıyorum hiçbir edebi değeri olmayan bir kitaptan uyarlama hiçbir sanat değeeri olmayan bir film bence bu harry potter

  • tabiiki harry.....:)

  • talihsiz serüwenler olsun bence...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir