25 Eylül 2009 10:12

Makyaj Şişkosu

Renée Zellweger'a, 3. film için bir 'güzellik' yapıldı!

Bridget Jones 3 için ''Tekrar kilo almak beni öldürebilir'' diye açıklamada bulunan ünlü oyuncu Renée Zellweger, serinin üçüncü filmi için oyuncuya 15 kilo aldırmak yerine başka bir yol kullanılacak. 2001 yılında serinin ilk filmi Bridges Jones'un Günlüğü için kilo alıp, veren ardından 2004 yılında çekilen ikinci film Bridget Jones: Mantığın Sınırı için tekrar kilo alan ve yine eskiformuna kavuşan oyuncu için bu sefer, kendisini olduğundan 15 kilo daha şişman gösterecek özel kostümler giyecek ve buna ek olarak uygulanacak özel bir makyaj tekniği kullanılacak.Kendini '0' bedende güzel hisseden oyuncu için söyleyebileceğimiz, o her haliyle güzel!
Yorumlar
  • Çok tatlı ve sıcak birisi oynadığı filmlerde şaşılacak derecede bir naiflik gerçeklik hissi uyandırıyor. Bir kadın için 15 kilo almak demek ölmek demektir bu para için dahi olsa umarım herşey onun istediği gibi olur. Özel efektlerle 20 25 kilo aldırabilirler kendisine...

  • olmamış.kolaya kaçmışlar buda farkedilecektir.ikinci film ilki kadar iyi değildi bu ikincisinden iyi olmaz bence.

  • iyi olmuş ama her filmde çok tatlıydı ama çok zor olmuştur onun için... bu teknik çok hoşuna gtmiştir...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir