10 Mayıs 2014 00:00

Malefiz'den yeni bir video

Angelina Jolie'nin başrolünde yer aldığı Maleficent filminden yeni bir video yayınlandı.

Uyuyan Güzel'in korkulu rüyası cadı Malefiz, Angelina Jolie'yle hayat buluyor. Masallar diyarının ünlü cadısının hikayesi ülkemizde 30 Mayıs'ta vizyona girecek.

Jolie'ye, Uyuyan Güzel/Prenses Aurora rolünde genç oyuncu Elle Fanning'in eşlik edeceği filmde, Maleficent karakterinin nasıl kötü bir büyücü haline geldiği işleniyor.

Angelina'nın 4 yaşındaki ikizlerinden Vivienne ise Prenses Aurora'nın küçüklüğünü canlandıracak.

Filmin konusu şöyle: Kral ve kraliçenin bir kız bebekleri olmuştur. Prenses için verilen baloya Malefiz dışındaki tüm periler davet edilmiştir. Davet edilmediği için kızan Malefiz baloyu basmış ve doğumgünü hediyesi olarak prensese, 16 yaşına geldiğinde eline batan iğne ile ölüm büyüsü hediye etmiştir. Malefiz'in lanetinden önce 3 periden 2'si hediyesini vermiş geriye bir tanesinin hediyesi kalmıştır. Peri hediye olarak büyüyü prensesin ölmesi yerine 100 yıllık bir uykuya yatmasıyla değiştirir. Prenses 16 yaşına geldiğinde eline bir iğne batar ve bütün saray halkı 100 yıllık bir uykuya yatar. Laneti sadece prensin öpücüğü bozacaktır.

Filmden yayınlanan yeni videoda prenses için verilen baloya davetsiz bir şekilde gelen Malefiz'i izliyoruz.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir