6 Kasım 2006 01:03

Malis Harikalar Diyarında

Bir gün bir araba çarptı ve bütün dünyam yeraltına kaydı!

Lewis Carroll imzalı ölümsüz Alis Harikalar Diyarında eserinin ilginç bir projeye kaynaklık ettiğini 2003 yılında size duyurmuştuk.İlk haberlerin ardından ortadan kaybolan proje nihayet geri dönüyor. Malice In Sunderland'in yönetmenliğini Simon Fellows, başrolünü ise güzel yıldız Mischa Barton üstleniyor. Proje 2007 başlarında çekimlere start veriyor.Carroll'un öyküsü bu defa günümüz İngiltere'sine uyarlandı. Trafik kazası geçiren genç bir kız, Sunderland'de daha önce varlığından haberdar olmadığı çeşitli canlılarla tanışacak...Fellos'un hazırlamakta olduğu projelerden birisi de Til Death adını taşıyan aksiyon filmi. Filmde, bizim ÖSS hırsızlarına tuhaf bir ders veren Jean-Claude Van Damme yoldan çıkmış bir polis memuru olarak karşımıza gelecek...Yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • bencede mischa barton mükemmel bir secim olmuş the o.c den çıktıgından beri özlemiştik

  • jean-claude van damme'ı herkes tanıyor ama, yönetmeni pek tanıyan yok,bence Till Death başarılı olursa box-office lerde bu film içinde iyi bir referans olur portföyünde yönetmenin...

  • Simon Fellows'ın Van Damme ve Snipes üzerine video için çekilen iki filmi vardı.Bi de Heather Graham ile Blessed / Kutsanmış.Onun dışında son anda bi aksilik çıkmazsa 2007'de Van Damme'ın yıllar sonra Hollywood'u yoklayacağı Til Death'in de yönetmeni.Malice in Sunderland ise tamamen değişik bi tarzda olacak.Üst üste 3 aksiyon filminden sonra böyle bi proje Simon Fellows için hayli ilginç olacağa benzer..

  • mischa barton ii bi seçim ama asla alice harikalar diyarının gerçek versiyonunuda bu kızı oynatmamalılar. çünkü sıra bende:P

  • mischa barton ii bi seçim olmuş;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir