7 Mart 2007 12:28

Mamma Mia!

Brosnan ve Streep ABBA müzikalini beyazperdeye taşıyor!

ABBA'nın hit şarkılarından yola çıkılarak hazırlanan Mamma Mia! isimli müzikal bütün dünyada olağanüstü bir ilgi gördü. Catherine Johnson tarafından yazılan müzikal şimdilerde beyazperdeye uyarlanıyor. Yapımda, Pierce Brosnan ve Meryl Streep rol alacak.Mamma Mia!, bir anne ile evlenme arifesindeki kızının eğlenceli baba arama öyküsünü anlatıyor. Genç kız babasının kim olduğunu bulmaya karar veriyor ve üç aday arasından gerçek babasını bulmaya çalışıyor. Meryl Streep kafası karışık anne, Pierce Brosnan ise baba adayı olarak karşımıza gelecek.Yetmişli yıllardan bugüne güçlü bir ABBA havası estireceği kesin gözüken proje, Brosnan'ın yeniden eline mikrofon almasıyla da dikkat çekecek gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Filmi gectiğimiz aylarda izledim. Filmle ilgili izlenimlerimi içeren yazıyı bir kaç güne filmin sayfasına atarım. Çok sıcak ve masum bir film olmasına rağmen pek tat alamadım. Abbanın müzikleride baydı beni yeterince sevemedim ben filmi.

  • brosnan varsa izlerim.

  • emin deilim ama oyuncular için izlenebilir

  • Pierce ve Meryl kimyası, umarım tutar...

  • guzel olabilir = ) ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir