22 Kasım 2005 14:42

Mandy Kendini Adadı

Theroux'un ilk filmine destek olmalı

Justin Theroux ilk yönetmenlik denemesini yapacağı Dedication için kolları sıvadı. Variety'nin bildirdiğine göre Plum Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği filmde Harvey Keitel, Mandy Moore, Mia Farrow, Billy Crudup ve Bob Balaban rol alacaklar.David Bromberg'in senaryosunu yazdığı Dedication'da çocuk kitapları yazan bir adamın, kitaplarını resimlendiren çalışma arkadaşını kaybetmesiyle başlayan olaylar anlatılacak.Bir kadın ressamla çalışmak zorunda kalan genç adamın hayatı, yeni ortağının dominant annesi ve yayıncılarının her işe burunlarını sokmasıyla tam bir kabusa dönüşecek. Theroux ilk filmi için yılbaşında Mannathan'da çekimlere başlamayı düşünüyor.
Yorumlar
  • Az önce yazmayı unutmuşum: Haberde Harvey Keitel ve Mia Farrow'un da filde rol alacağı yazsa da, sanırım sonradan vazgemiş olmalılar. Zira kadroda Keitel ve Farrow yok...

  • Filmi tesadüfen izledim, DVD'si elime geçince yani...Film tam bir tarz filmi ve eminim bunu da beğenen izleyiciler çıkar. Ancak şahsi fikrim, fevkalade sıkıcı bir film olduğu yönünde. Anlatılan hikayenin, yani iş arkadaşı ölen bir yazarın yeni iş arkadaşı ile yaşadıkları ve ona aşık olması falan. Romantik desem romantik değil, komedi desem komedi değil, daha çok dram olsa gerek. Film tarzım olmadığı gibi tarzım olsa idi de beğenmezdim muhtemelen :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir