7 Mayıs 2004 12:17

Mann ve Cruise Aynı Projede

En son Ali ile sinemalarımıza uğrayan Amerikalı yönetmen Michael Mann, Dreamworks etiketi taşıyan Collateral isimli gerilim filminin sürücü koltuğuna geçiyor. Mann'in filminde rol alması az buçuk kesinleşen isim ise, en son The Last Samurai filmiyle kamera önüne geçen Tom Cruise. Oyuncu uzun zamandır birlikte çalışmak istediği yönetmen ile el sıkışırsa, filmdeki kötü adam rolü ondan sorulacak!Stuart Beattie ve Frank Darabont'nun imzasını taşyan senaryoda, Cruise'un canlandıracağı kiralık katil, New York'lı bir taksi şöförünü ufak bir gezintiye çıkartacak! Büyük şehire adım atan bir katil, bir taksi şöförünü kaçırıp, kendi işlerini görmesinde yardımcı olmaya zorluyor. Birlikte şehri dolaşırlarken şöför de cinayetlere ortak olmaya başlayacaktır.Ali ile kimi hayranlarında buruk bir tat bırakan Mann, Tom Cruise'u da peşine takarak oldukça ilginç bir projeye imza atacak gibi gözüküyor. Siz ne dersiniz?..
Yorumlar
  • Tom un filmleri başlı başına mükemmel zaten kendisi iyi bir aktör son samurayı merakla bekliyorum fakat bayağı bekliyeceğiz anlaşılan tomada böyle bir film yakışır

  • insider ve son mohikan cidden müthişti ,ali de o kadar olmamakla berraber güzeldi,ama merak ettiğim TAKSİ ŞOFÖRÜ KİM OLACAK ?

  • Süper derim Mann favori yönetmenlermden biri benim dikkatimi çeken Dreamworks etiketi Spielberg le sanırım tom uzun yıllar boyunca birlikte çalışacaklar.Tom en iyisini yaptı geleçeğini güvenceye aldı.Last Samurai deki performansınıda merakla bekliyorum adama aksiyon yakışıyor kim ne derse desin..

  • Tom Cruise, üstad Michael Mann ile çalışmak için çok istekli imiş... Hangi oyuncu istemez ki ? Heat gibi bir başyapıt ve Last Of The Mohicans, Insider, Ali gibi kaliteli filmler çekmiş bir yönetmenden söz ediyoruz... Dikkat ederseniz üstad bir projeye yönetmen olarak imza atacaksa çok seçici davranıyor, 1992'den bu yana yalnızca yukarıda adı geçen dört filmi çekmiş olması da bunun kanıtı. Yeni filmini sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir