14 Temmuz 2005 16:42

Manson Yükselirken Liu'ya Tutundu

Gutierrez, Raimi'nin dilinde

Sam Raimi ve Ghost House Pictures'ın Sebastian Gutierrez'in Rise'ının da yapımcılığını üstlendiğini duyurmuştuk. Raimi gibi bir korku ustasını arkasına alan Gutierrez, Lucy Liu'nun başrolünü oynayacağı filmin kadrosuna gotik müziğin şahsına müstesna isimlerinden Marilyn Manson'ı da ekledi.Kendini bir morgda yatarken bulan güzel bir gazetecinin, öldüğünü ancak tamamen ölüler sınıfına da dahil olamadığını anlaması uzun sürmez. Bundan sonra yapabileceği tek bir şey vardır, ölümün şokunu atlatıp intikamını almak.Rise'ın çekimleri Los Angeles'ta başladı bile. Liu'nun üntükam dolu ruhu oynayacağı filmin kadrosunda Michael Chiklis, Carla Gugino, James D'Arcy de var. Ancak Manson'ın hangi rolü üstleneceği henüz açıklanmadı.
Yorumlar
  • işin içinde evil dead'ın rejisörü varsa merak ve iştiham ikiye katlanır.manson konusunda tereddütlerim yok dersem yalan olur.

  • karizması yeter masnon un!! inşallah rol kabiliyeti de vardır ama :D

  • klasik bir filme benziyor iyide olabilir.

  • konu biraz bildik gibi. yani ölmüş birinin tam olarak diğer tarafa geçmemesi intikam alması filan bana biraz kargayı anımsattı. ama kuşkusuz iyi bir korku filmi olacaktır. manson da rol alırsa zaten korkmamak için bir neden yok gibi:))))

  • manson beni hep ürkütür. bu adamla konuşup onu tanımak isterdim. herkes ideal fizik ve görünüm uğruna hem para döküp hem cerrahi müdehaleye bile razı olurken o bilerek ve isteyerek çirkin olmayı seçiyor gerçekten ilginç. bu arada Marduk gerçekten geliyor herhalde baksanıza bizi sürekli ölüme hazırlıyorlar.http://forum.kaknus.com açıldı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir