25 Eylül 2009 10:12

Marceau ve Lambert

3. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nin davetlisi olan Sophie Marceau ve Christopher Lambert dün akşam Antalya'ya geldiler...

Real'in ana sponsorluğunda, TÜRSAK ile AKSAV'ın işbirliği ve Başbakanlık Tanıtım Fonu ile T.C. Kültür Bakanlığı'nın desteğiyle bu yıl 44.'sü gerçekleştirilen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin dünyaya açılan yüzü olan 3. Uluslararası Avrasya Film Festivali, tüm hızıyla sürüyor. 3. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nin davetlisi olan ünlü Fransız oyuncu Sophie Marceau ve Christopher Lambert Antalya'ya geldiler. Basının büyük ilgisini ile karşılaşan Marceau ve Lambert, uçakları havalanına indikten hemen sonra otellerine yerleştiler.Bana Aştan Söz Et ile ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturan ve aynı yıl Montreal Film Festivali'nde "en iyi yönetmen" ödülünü alan Marceau, 22 Ekim Salı günü filminin gösterimine katılacak ve gösterimden sonra bir basın söyleşisi gerçekleştirecek.
Yorumlar
  • Sophie Marceau ve Christopher Lambert ikilisinin başarılı rol güttükleri yegane film ne diyelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir