14 Nisan 2005 17:13

Marilyn Monroe'yu Yaratmak

Paris boyundan büyük işlere kalkışıyor

Hilton otellerinin mirasçısı bir milyoner olmakla yetinmeyip beyazperdede şansını denemeye devam eden skandallar kraliçesi Paris Hilton bu sefer boyundan büyük işlere kalkışmaya niyetli.AICN'ün bildirdiğine göre MTV ile yaptığı bir röportaj esnasında, kendisine Marilyn Monroe'nun canlandırdığı karakterlerden birini canlandırmak isteyip istemediği sorulan Hilton, herkesi şaşırtan bir cevap verdi. Güzel yıldızın söylediğine bakılırsa kendine zaten böyle bir teklif gelmiş ve görüşmelere devam ediliyormuş.Hangi filmin remake'iyle ilgili görüştüğünü belirtmeyen Hilton bu sefer herkesi gerçekten şaşırttı. Sinema dünyasında her yeniliğe açık olmak bir yana Monroe gibi bir süper starın yerini doldurmaya cesaret etmek herkesin harcı olmasa gerek. Bunun yanı sıra Paris'in yeni sürprizlerini de merak etmemek mümkün değil.
Yorumlar
  • paris hilton oyunculuğun -o- sunu bilmiyor.

  • dünyanın en güze kadnının en güze hayranına böle bise yapamaz paris. kaldıramas ki bu rolleri:D isterse oscar lık oynasın paris hnm ltfen marilyin'e burnunu sokmasın

  • ne alaka ya..marilyn monroe bi efsane..kim onun yerini tutabilirki...heleki bu şahıs...sadece komik..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir