25 Eylül 2009 10:12

Marslı Marvin

Looney Tunes'un en garip karakteri WB önderliğinde beyazperdeye sıçrıyor...

Marvin the Martian kesinlikle çok acayip bir Looney Tunes karakteri. Kendisi Marslı, fakat Romalı askerler gibi giyiniyor. Üstelik pek iyi niyetli değil.Chuck Jones'un yarattığı karakter sinema projesinde yılbaşı zamanı dünyayı ziyarete gelip her zaman olduğu gibi yakıp yıkma planları yapacak fakat geldiğine pişman olacak.Bakalım az bilinen popüler kültür kahramanının beyazperde serüveni nasıl olacak! Sevimsiz kahraman daha önce kendisine South Park'ın dünyasında da yer bulmuştu.
Yorumlar
  • Acmede sıklıkla karşılaştığımız bir karakterdi çocukken bayılırdım.Şeytani planları hep hoşuma giderdi :)) komik bir karakter bence acmedeki favorilerimin tepesinde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir