7 Haziran 2007 11:15

Marvel'dan Bir Sayfa Daha

Hafström uzun zamandır hazır

Marvel dünyasının karakterleri birbiri ardına beyazperde yıldızlarına dönüşür de, Deathlok bu treni kaçırır mı? Moviezine'nin bildirdiğine göre beyazperde yoluna düşen Deathlok'un sorumluluğunu almaya hazırlanan isim Mikael Hafström'den başkası değil.Stephen King'in 1408'ini sinemaya uyarlamaya hazırlanan Hafström, Moviezine ile yaptığı röportajda haberi doğruladı ve Marvel'la görüşmelerin sürdüğünü bildirdi. Banliyöde yaşayan sıradan bir insanken tabi tutulduğu deney sonucu canlı bir bilgisayara dönüşen adamın maceralarını içeren Deathlok ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Arkadaşım stephen King imzalı kitap 1408.Bu filmle bi alakası yoq yane.Ama konu biraz deişik geldi gibi ya da çizimleri hojuma gitti :)) Beqleyelim ve görelim...

  • alıştık artık ama bekleyip görmekden başka çaremiz yok.stephen king imzalı bi kitapdan pekde yabana atılıcak bi yapım çıkıcağına inanmıyorum.bu rol için sanıırm düşünecekleri oyuncu vin diesel olabilir fiziki benzerliği ön plana çıkarırsak yüksek bi ihtimal gözüyle bakıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir