20 Ekim 2004 11:44

Masadaki Cruise

Özel seri masaüstü resimlerinin ikincisi çok fiyakalı

Collateral'de Tom Cruise'u bir terminatör gibi görüp de aklınızdan çıkaramadıysanız, onu göz önünde bir yere sabitlemeniz gerektiğini de anlamışsınızdır. Beyazperde.com'a özel bu masaüstü resmi, Mohaç Yücel imzalı. İndirmek için ne duruyorsunuz...Yorumlar
  • siz hakikaten bu işi bilmiyorsunuz galiba.ya da ayırım yapamıyorsunuz.sanırım superman'de aynı elden çıkmış.sağolsun mohaç yücel kardeşin sanatçılığına hiç lafım yok.bir resim sergisinde bu ürünleri görsem zevkle seyrederim.fakat masaüstü deseni deyince maalesef popüler kültüre ilişkin beklentilerim oluyor.bilmem anlatabiliyor muyum.ve tabiiki birazda alaka istiyorum.örnegin yukarıdaki resimde tom cruise nerede, lütfen söyler misiniz?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir