25 Eylül 2009 10:12

Masum Kadınlar

İrfan Tözüm, Mum Kokulu Kadınlar'dan 11 yıl sonra Hande Ataizi ve Pelin Batu ile setlerde!

Yönetmen İrfan Tözüm Mum Kokulu Kadınlar'dan 11 yıl sonra yeniden setlere dönmeye hazırlanıyor.Hande Ataizi ve Pelin Batu'nun başrollerini paylaştığı Masum Kadınlar'ın çekimlerine Ekim ayının son haftası başlanacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nden bir gün önce vizyona girecek olan film İrfan Tözüm'ün tüm kadınlara armağanı olacak."On dört yaşında dayısının oğlunun tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcüsünü öldürmek isterken, yanlışlıkla dayısını öldüren Gülizar'ın, hapiste geçirdiği on yılın ardından başlıyor hikayemiz. Gülizar'ı ceza evi çıkışında bekleyen hayat, masumiyetini koruyamayacağı kadar tehlikelerle doludur. Şimdi nerde olduğunu bilmediği kız kardeşi Gülistan'ı bulmak ve O'nunla birlikte temiz bir hayat yaşamak isteyen Gülizar, kardeşini bulamaz. Çaldığı her kapıda, karşılaştığı erkeklerin doyurulamaz kadın arzusu, O'nu hayat kadınlığına kadar sürükler..."
Yorumlar
  • İrfan Tözüm artık kadınları anlatmaktan vazgeçsin artık çünkü anlatamıyor, filmlerindeki kadınlar ve hikayeleri erkek fantazisinin anlamsız ürünleri maalesef, bir de kadın hikayaleri anlatan yönetmen titri verilmis ya cok enteresan, mum kokulu kadınlarda suya sokulan tampon, ya da eteğin kan olmasından anlasılan kadını anlatmaksa bravo, kadınlar filmlerinde ya evde kalmıs, ya fahise, hepsinin birer cinsel doyumsuzluğu var. Kız kulesi aşıklarında kız kulesindeki Hera nedense her geleni Leandros sanıp birlikte oluyordu, cazibe hanımım gündüz düşlerinde kadın o kadar cinselliğe açtı ki kedisinin bacaklarına dokunuşundan tahrik oluyordu v.s Kadını anlamak ve anlatmak bu mu? Bence İrfan tözüm artık kadınları ve hikayelerini anlatmaktan gerçekten vazgeçsin olmuyor. Sinema artık bambaska yerlere gidiyor inanılmaz küçük hikayelerle büyük filmler yapılıyor ama İrfan Tözüm hep aynı hep aynı.

  • İnşallah güzel bir evam filmi olur.bekleyip göreceğiz baakalım.

  • Ve bunu anlatırken kadınları istismar edecek gibi duruyor.

  • istismar edilen kadınların sesi olacak bir yapıma benziyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir