3 Kasım 2003 20:05

Masumiyet Sitesi

Ghost in the Shell 2'nin web sitesi açıldı!

Innocence: Ghost in the Shell 2 ile ilgili haberleri sık sık duyuruyoruz. Mamoru Oshii'nin bir kez daha yönetmen koltuğunu oturduğu devam filmi, 2004 yılında Japonya'da vizyona girecek. Sadece anime meraklıları arasında değil, tüm sinema dünyasında merakla beklenen yapımın web sitesi nihayet gözlerini dünyaya açtı. Sitenin son derece etkileyici bir manzarayla açıldığını da belirtmeden geçmeyelim!Devam filmi, bir makine-kadın ile bir adamın aşkına yoğunlaşacak. Önümüzdeki sene festivallerde ve kim bilir belki de vizyonda karşımıza çıkabilecek yapım hakkında yeni bilgiler için gözünüz Beyazperde.com'da olsunMasumiyet dünyasına adım atmak için tıklayın!
Yorumlar
  • super bir haber dogrusu sahsen ben bu devam filmini 3 yil dir bekliyorum , onerim film gelmeden ilk filmi bulup izlemeniz (bende vcd si var)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir