13 Mayıs 2003 23:41

Matrix Reloaded'a 25 Dakikalık Araba Takibi

Empire dergisinin editörü Colin Kennedy, Matrix Reloaded'ın çok tartışılan araba takip sahnesinin 25 dakika uzunluğunda olabileceğini belirtti.Yeni filmdeki araba takip sekansı ortaya çıktığından beri, bir süredir film tutkunlarının Internet üzerindeki bir numaralı tartışma konusu olmuş durumda. Sözkonusu sekansı çekebilmek için yapım şirketi bir süre önce yol için bir pist inşa etmişti. Dedikodular doğruysa filmde Ajanlar, kahramalarımızı takip etmek için trafikte bir araçtaki sürücüden diğerine morf olacaklar.
Yorumlar
  • henüz film ile ilgili görüntüleri göremedim ama kesin güzeldir.ama su bir gerçek bir filmin devam filmi yapilirsa bu filmle ilkini aratmayalim derken biraz siciyorlar bu da bir gercek

  • Nedir bu abi? Konu mu bulamadınız filme de aksiyonla dolduruyosunuz? Hemde sırf araba takibi 25 dakika. Dövüş kavga gürültü silah cart curt etti sana en az 1 saat geriye kaldı taş çatlasa 1 saat. Ne anlatıcanız vakovski kardeşler siz ya? amacınız yeni bilgisayar teknolojilerini göstermekse açık açık söleyin yani.... Bilmiyorum MATRIX kült bir bilim kurgu filmi oldu kanımca. gerçi üçleme olarak planladınız siz bunu biliyorum ama ne bilim sanki altında milyon dolarcıkların tepesine oturma amacı varmış gibi gelio bana. İnşalla laflarımı yutturursunuz bana

  • yuh beya 25 dakika olursa film den ne anlayabilr insanlar kalan surede.. Ne anlatılabilir.. Yada ulan isinlanan matrix de araba sahnesinin ne isi var. telefonla yer degisiyordunuz ne oldu... :))

  • Arabaların marka ve modelide önemli :))

  • normal aksiyonlarda 2 dakikalık bir araba kovalama sahnesi bile bizi bıktırabilir.Ama bu Matrix! 25 dakika bile filmi soluğumu tutarak seyredebileceğimden eminim:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir