13 Mayıs 2003 00:00

Matrix'e Akdeniz Kanı

İtalyan oyuncu Monica Bellucci'nin MATRIX'in devam filmlerinde rol alacağı açıklandı. Serinin ikinci ve üçüncü filmleri Eylül ayında arka arkaya çekilecek. İlk filmden Keanu Reeves, Carie-Anne Moss, Laurence Fishburne ve Hugo Weaving devam filmlerinde de rol alacak. Bellucci dışında kadroya Jada Pinkett ve şarkıcı Aaliyah'ın da katıldığını

önceki haberlerimizde duyurmuştuk.Bellucci'yi gündeme getiren İtalyan filmi MALENA, aylar önceki bir haberimize konu olmuştu.

MALENA sinematografi ve müzik dallarında Oscar'a da aday gösterilmiş durumda. Güzel oyuncu, Francis Ford Coppola'nın DRACULA filminde de boy göstermişti.

Yorumlar
  • matrix zaten başlı başına bir efsane.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir