11 Haziran 2003 18:17

Matrix'in Sonu mu? İşte Revolutions Posteri!!!

Yeni sorularla kafaları karıştırıp, eleştirmen ve seyircileri ikiye bölen Matrix Reloaded'ın ardından, üçlemenin son ayağı Matrix Revolutions için de geri sayım başladı. Nihayet filmin teaser posterini açığa çıkaran Warner Bros. mevcut sorulara bir yenisini ekledi!Posterde şöyle yazıyor: "Everything that has a beginning has an end" yani "Bir başı olan herşeyin sonu da vardır."Bu arada üçüncü filmin ülkemizdeki vizyon tarihi de değişmiş bulunuyor. ABD'de 5 Kasım'da gösterime girecek olan filmin, daha önce 21 Kasım olarak açıklanan Türkiye tarihi şimdi aynı ayın 7'si olarak değiştirilmiş durumda.Yeni soru işaretlerini gündeme getiren Teaser Poster aşağıda...Matrix'te Neler Oluyorz isimli Forum'a iştirak etmek için buraya tıklayabilirsiniz...Yorumlar
  • ya tamam da 5 kasında ne var. 3. film 7 kasımda değil miydi...

  • Gerçekten çok harika bir teaser. Ama yani illa bizi meraklandıracaklar. Bu adamlar nasıl daha fazla kazanacaklarını çok iyi biliyorlar.

  • 11.05 ==> 11 = Kasım ayı, 05 = Kasım ayının beşinci günü :-))

  • Bunlar gerçekten yemin etmiş bizi çatlatmaya. Daha 5 ay var nasıl dayanacaz?

  • 5 Kasım anlamında

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir