11 Mart 2010 12:45

Matt Damon, Kennedy Olacak!

Matt Damon, Robert Kennedy'nin hayatını anlatan Evan Thomas imzalı kitaptan uyarlanacak filmde Robert F. Kennedy'i canlandıracak.

Kitapta olduğu gibi film de Başkan John F. Kennedy'nin gölgesinde kalmış olan genç kardeşi Robert Kennedy'nin 1960-68 arası yaptığı aktivist hareketleri, yürüttüğü kampanyaları ve siyasi kariyeri üzerinden gidecek. Filmi Gary Ross yönetecek. Senaryoyu ise Steven Knight yazıyor. Matt Damon dışında diğer oyuncular henüz kesinlik kazanmış değil.Robert Kennedy, Haziran 1968 yılında, aynı ağabeyi gibi kendisine düzenlenen bir suikast sonucu hayatını kaybetmişti.
Yorumlar
  • Matt Damon olsun taştan olsun:) Merakla bekliyoruz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir