7 Haziran 2006 10:37

Maximus Gider Wolverine Kalır

Luhrman yeni starını buldu

Baz Luhrmann'ın 2. Dünya Savaşı öncesi Avustralya'sında geçecek olan romantik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyacağını bilmeyen kalmadı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre; geçtiğimiz günlerde projeden ayrılan Russell Crowe'un yerini Hugh Jackman almakta gecikmedi.Luhrmann'ın adını henüz belirlemediği, senaryosundan ise kısa ipuçları verdiği filmde Russell Crowe-Nicole Kidman ikilisini izleyeceğimizi düşünerek epey heyecanlanmıştık. Ancak Crowe, yapımcı stüdyo 20th Century Fox'la anlaşmazlıklar yaşayınca projeden elini eteğini çekti.Kidman'ın İngiliz bir aristokratı canlandıracağı ve ülkeyi at sırtında baştan başa geçmek zorunda kalacağı hikeyede Jackman da onun yolculuğundan sorumlu olacak genç adam olarak karşımıza çıkacak.Corwe'un gidişiyle üzülmüş olsak da Jackman'ın gelişiyle heyecanımız doruğa çıktı. Wolverine'in Kidman'ın yanına en az Crowe kadar yakışacağını şüphe yok.
Yorumlar
  • Cok üzüldüm bu habere pek sevindiğimi söyleyemem ben kidman ve crowe çiftini görmek isterdim ama ne diyelim kısmet değilmiş. H. Jackman da iyi bir oyuncudur ama ne bileyim şimdilik bu fikre alışmam için zamana ihtiyacım var...

  • crowe kendini istaplamış bi oyuncu. böyle bi filmde oynamasa da olur.hugh jakman için bunu söylemek mümkün değil.tek kayıp nicola ile yanyana gelememesi oldu

  • Kesinlikle daha iyi olmuş.

  • bence böle daha iyi olmuş...=)

  • Paragöz Crowe'un yerine Hugh babamızın gelmesi beni mutlu etti. Zaten N. Kidman ile adı çıkmıştı Russel Crowe'un iyi oldu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir