22 Mayıs 2014 00:00

Maymunlar Cehennemi'nden kamera arkası görüntüleri

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes) kamera arkası görüntüleriyle karşınızda.

Senenin merakla beklenen filmlerinden Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes) kamera arkası görüntüleriyle karşınızda.

Videoda, oyuncuların performanslarının bilgisayar efektleriyle bir araya gelişini görüyoruz. Andy Serkis günün birinde Oscar'ı alır mı? 'Bilgisayar destekli performans' tartışması daha ne kadar sürer bilemiyoruz ama en azından bu kısa video animasyon karakterlere can verme konusunda oyuncuların performanslarının efektler kadar önemli olduğunu kanıtlar nitelikte.

İşte Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminin kamera arkası görüntüleri...


2011 yapımı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes) filminin ardından 10 sene sonrasına gidiyoruz. Karşımızda Caesar'ın liderlik ettiği, genetik olarak evrim geçirmiş, daha zeki ve daha güçlü bir maymunlar topluluğu var. Dünyanın “kuralları koyan türü” olmak için maymunlar ve insanlar arasında büyük bir savaş başlıyor.

İlk filmin yönetmen koltuğunda Rupert Wyatt oturuyordu. Yeni filmde ise yönetmenliği Canavar (Cloverfield) ve Kanıma Gir (Let Me In) filmleriyle tanıdığımız Matt Reeves üstleniyor. Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ülkemizde 11 Temmuz'da vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir