9 Mayıs 2014 00:00

'Maymunlar Cehennemi'nden yeni görüntüler

Ülkemizde Temmuz ayında vizyona girecek Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminden bir yeni fragman ve üç yeni video yayınlandı.

2011 yapımı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes) filminin ardından bu yaz vizyona girecek Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes) filminden yeni videolar yayınlandı.

Hayranları tarafından merakla beklenen yeni yapımda, ilk filmden 10 sene sonrasına gidiyoruz. Karşımızda Caesar'ın liderlik ettiği, genetik olarak evrim geçirmiş, daha zeki ve daha güçlü bir maymunlar topluluğu var. Dünyanın “kuralları koyan türü” olmak için maymunlar ve insanlar arasında büyük bir savaş başlıyor.

Yayınlanan fragmanda savaşın başlangıcıyla ilgili ipuçları verilirken, videolarda ise bu savaşın New York, Londra ve San Francisco üzerindeki etkilerini görüyoruz.

İlk filmin yönetmen koltuğunda Rupert Wyatt oturuyordu. Yeni filmde ise yönetmenliği Canavar (Cloverfield) ve Kanıma Gir (Let Me In) filmleriyle tanıdığımız Matt Reeves üstleniyor. Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ülkemizde 11 Temmuz'da vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir