13 Mayıs 2003 00:00

Maymunların Güzeline Eşek Şakası

Vizyondaki Yarışçı ve yakında gösterime girecek olan Maymunlar Cehennemi gibi filmlerin doğal görsel efekti Estella Warren, geçtiğimiz Haziran ayında kötü bir şakaya maruz kaldığını açıkladı.Bir uçak yolculuğu sırasında, uçuş ekibi Warren'ı kısa süre sonra yere çakılacaklarına inandırmış. Ölümün nefesini üzerinde hisseden su balerini de, son anlarını yaşamakta olduğu düşüncesiyle, yanındaki video kamerayla bir hayata veda mesajı çekivermiş. Ailesine veda ettiği bu mesaja son derece kişisel bazı itiraflar da ekleyen Warren, sağ salim yere indiklerinde etrafındaki uçuş görevlilerinin gülüşmelerini duymuş ve kendisiyle dalga geçilgdiğini anlamış. Psikolojik bir ypranmışlık hissiyle uçağı terkeden Warren'ın avukatı, pilot ve "suç ortakları" alehine dava açabileceklerini söylüyor.Olayın kokusu çıkmış da olsa, Warren'ın kasetteki itirafları bilinmiyor. Podyum, havuz ve benzeri mekanlardan kamera önüne transfer olan Warren, ölmeyeceğini anladıktan sonra kasedi ne yapacağını bilemediğini söylüyor.yazık ki şaka olmayan bir uçak kazasıyla ilgili gelişmeler

burada. Warren'ın başrolleri Mark Wahlberg, Helena Bonham-Carter ve Tim Roth'a paylaştığı Maymunlar Cehennemi'nin gerisayımı için buraya tıklayın.
Yorumlar
  • çok kötü bir şey.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir