31 Mayıs 2006 12:23

McClane Karanlıklar Ülkesi'nde

Wiseman imzayı atmak üzere

John McClane'in yılmak bilmediğini ve Bruce Willis'in dördüncü kez unutulmaz karakteri beyazperdede canlandıracağını duyurmuş ve gelişmeleri bu sayfalarda aktarmıştık.Zor Ölüm 4.0 olarak anılan filmin yönetmen koltuğunda üçlemenin ilk ve son yapımına imza atan John McTiernan'ın oturacağından nerdeyse emindik ki The Hollywood Reporter'daki dostlarımız öyle olmayabileceğini duyurdu.20th Century Fox'tan gelen haberlere bakılırsa stüdyo, serinin son filminde McClane'in emeklilik günlerini sona erdirmesi için Len Wiseman'le anlaşmayı imzalamak üzere. Tam da anımsadığınız gibi, Karanlıklar Ülkesi'nin Len Wiseman'iyle...
Yorumlar
  • bruce wills'in polisi oynadığı hiçbir film kötü olamaz, kendini izletmeyi başarır..

  • Bu kadar yıl aradan sonra çok büyük risk bence.Özellikle Willis'in de eski popülerliğinin kalmamasından sonra.Umarım iyi olur.

  • Keşke kadro hiç değişmeden kalabilseydi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir