22 Kasım 2005 15:22

McClane ve Luc Besson

Zor Ölüm'de neler oluyor?

John McClane'nin emekli olsa da beyazperdeden uzak duramayacağını dolayısıyla Zor Ölüm 4'ün yolda olduğunu ve bütün gelişmeleri duyurmuştuk. Yeniden Fox'un yapımcılığında sinemalara gelecek olan filmle ilgili dedikodular Hollywood'u kasıp kavuruyor.Moviehole'ün bildirdiğine göre filmin yapımcıları nihayet masa başına oturmuş ve Zor Ölüm'le ilgili tartışmalar başlamış. Fox'tan gelen dedikodulara bakılırsa aday yönetmenler içinde listenin başında, bizzat Bruce Willis'in isteğiyle, Luc Besson oturuyor. Proje ilk gündeme geldiğinde filmle ilgili John McTiernan'ın adı anılmıştı ancak aradan uzun bir zaman geçti ve yönetmen adayları yeniden değerlendirilmeye başlandı.Senaristlerin senaryoya Katrina Kasırgası'yla yerle bir olan New Orleans'ı ekleme fikri yapımcıların yüzünü pek güldürmemiş. Ana teması bilgisayar korsanları olan Zor Ölüm 4'te New Orleans'ın görünmesinin çok sempatik olmayacağına dair görüşler ağırlık kazanmış ve bu bölümün senaryodan çıkartılması istenmiş.Filmin ağırlıklı olarak Montreal'de çekileceğine dair dedikodular da ekibe Kanada biletlerini aldıracak gibi görünüyor. Willis'in isteği gerçekleşir ve Besson, Zor Ölüm 4'ün başına geçer mi beraber göreceğiz. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun.
Yorumlar
  • asker olarak askere alınmadıgı için kendi tankıyla IRAkta amerikan ordusuna katılcagını açıklayacagından beridir bu adamdan tiskiniyorum.Bruce willis'i izlemek ona destek olamakmış gibi geliyor artık bana ...

  • ya hanımlar beyler zor olum 4 cekılsın buruce willis oynasında kim cekerse ceksin ama bi fransizin cekmesi belkide daha iyi olabilir nedersiniz:))

  • bruce willis her zaman onu örnek almışıdır bi çok filmde gerçek anlamda ciddi olarak fenomen inançlarımız kayıtsız yapmış olduğu filmler ortada sıkılan çok az kişidir bu yüzden onu dünya çapında yıldız yapanda bu filmlerinin izlenmesi ve yapımcıların vazgeçemediği aktör olması. merakla bekleyip göreceğiz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir