13 Mayıs 2003 00:00

McGregor Ve Zellweger Aynı Filmde Buluşuyor

Ewan McGregor (Kırmızı Değirmen) ve Renee Zellweger (Bridget Jones'un Günlüğü), Down With Love isimli komedide buluşuyor.Film, Doris Day - Rock Hudson ikilisini ölümsüzleştiren Pillow Talk ve Lover Come Back gibi salon komedilerinin izlediği yolu izleyecek.60'larda geçecek olan Down With Love'da, McGregor, tüm şehirde çok çapkın olarak tanınan Catcher Block karakterini canlandıracak. Halbuki o gerçekten sevebileceği bir kadın aramaktadır...Mayıs ortasında çekimlerine başlanacak olan filmin yönetmenliğini ise Peyton Reed (Gençlik Ateşi ) gerçekleştirecek.

Yorumlar
  • :) romantik komedileri seviyorum işte ne yapayım! hemen çekilsin bence ewan ve renee harika bir ikili oluşturacak bence :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir