25 Eylül 2009 10:12

Medyada Çocuk İmgesi!

2. Bodrum Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali başladı...

Medyada ve hatta özellikle reklam filmlerinde çocukların ele alınış şekli sık sık eleştiriliyor. Bodrum'un çocuk filmleri festivali işte bu hassas konuyu incelemeye karar verdi.Bodrum Belediyesi, Marmara Koleji, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Türkiye İletişim Araştırmaları Merkezi'nin desteği ile 12 Şubat'ta başlayan ve 15 Şubat'a kadar devam edecek olan festival Nurol Kültür Merkezi ve Marmara Koleji salonlarında gerçekleştirilecek.Festivalin bu yılki konusu "Medyada Çocuk İmgesi" olarak belirlendi. Çocukların medyadaki konumunu tartışmayı amaçlayan festival önemli bir Panel ile aileleri ve toplumu bilinçlendirmeyi hedefliyor.
Yorumlar
  • Önemle ele alınması gerekli bir konu,bir çeşit beyin yıkama propagandası,özellikle bir gsm şirketi bu uygulamayla çok rant sağlayıp geleceği karartıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir