28 Mart 2016 10:55

Megan Fox'un kariyeri nasıl bu hale geldi?

Fox'un sektörde istediği saygınlığa ulaşamamasının sebepleri...

Megan Fox dünyaca ünlü bir yıldız olmak için gerekli her şeye sahip; yüksek bütçeli bir Hollywood film serisinin başrol oyuncusu, dünyanın en güzel ve en karizmatik kadınlarından biri. Peki Fox'un sektörde istediği saygınlığa ulaşamamasının nedeni ne? Pek çokları bunu oyunculuk yeteneğinin yetersizliğine bağlasa da bazılarına göre Megan Fox'un kariyerinin önündeki en büyük engel, bir süre önce boşandığı eşi Brian Austin Green oldu.


BEKLENMEYEN HAMİLELİKLERMegan Fox, katıldığı bir televizyon programında iki hamileliğinin de plansız olduğunu söylemişti. Oyuncu en çok da hamileliğinin denk geldiği 2014 yapımı Teenage Mutant Ninja Turtles setinde zorluk yaşadığını ve aksiyon sahnelerinin çekiminin kendisi için sıkıntılı olduğunu şu sözlerle anlatmıştı: "Yapımcılar sabahları makyaj odasına beni görmeye geliyordu. Bense elimdeki tuzlu krakerlere yapışmış bir şekilde kusmanın eşiğinde oluyordum."


"KARİYERİNE ARA VER" BASKISIGreen çocuklarının doğmasının ardından Fox'tan oyunculuk kariyerini yavaşlatıp çocuklarıyla daha fazla ilgilenmesini istedi. Megan Fox, eşinin bu tutumundan öyle çok bunalmıştı ki ikili evde geçirdikleri zamanlarda sık sık bu konu üzerine tartışmalar yaşıyordu.

GÜÇLÜ BİR ÇİFT OLMAKTAN ÇOK UZAKTamam, Megan Fox bir Angelina Jolie değil ama Brian Austin Green'in de Brad Pitt ile uzaktan yakından ilgisi yok. Green'in en büyük rolü 90'lardaydı. Daha sonra pek çok başarısızlıkla sonuçlanan projede yer aldı.

ESTETİK AMELİYATLARIN SEBEBİMegan Fox ve Brian Austin Green, güzel oyuncu henüz 18 yaşındayken tanıştılar. Çiftin yakın çevrelerine göre Megan Fox'un genç ve güzel görüntüsünü korumak için bu kadar çabalamasının nedeni yalnızca Hollywood'da yaşadığı baskı değildi. Megan Fox her ne kadar estetik müdahale olduğu iddialarını her seferinde yalanlasa da oyuncunun yıllar önceki hali ve şimdiki görüntüsü arasında büyük bir fark olduğu aşikar.

PAPARAZZİ KAVGASIBirçok yıldız isim paparazzilerden adeta nefret eder ama bir yandan da ünlerinin hep taze kalması için onlara ihtiyaç duyduklarını kabul ederler. Geçtiğimiz yıllarda Megan Fox ve eşi Hawaii'de tatildeyken bir paparazzi kaosu yaşanmış, Green, çiftin fotoğraflarını çekmeye çalışan bir gazeteciyi tartaklamış ve iş mahkemeye kadar taşınmıştı.

BOŞANMA SÜRECİSorunlarının üstesinden gelemeyen çiftin boşanma kararı alması kadar Green'in, Megan Fox'tan nafaka talep etmesi de çok konuşulmuştu. Basına yansıyan haberlere göre bir süre önce trafik kazası geçiren Brian Austin Green, bir türlü çözülemeyen vertigo sorunu yüzünden çalışamamasını sebep gösterip Megan Fox'tan nafaka talep etmişti. Megan Fox'un 'b sınıfı' filmlerde rol almaya başlamasını bu maddi sorunlarına bağlayanlar da var.

Hollywood'un Yapımcılara ve Yönetmenlere "Lanet Olsun Bu İnsanla Bir Daha Çalışana" Dedirten 5 Güzel YıldızıYorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir