26 Ekim 2010 00:00

Mel Gibson Felekten Bir Gece

Felekten Bir Gece (Hangover) adlı komedi filminin ikincisinde oynaması planlanan Mel Gibson diğer oyuncuların ve çekim ekibinin tepkisiyle karşılaştı.

2009 yılının en çok izlenen filmlerinden biri olan Felekten Bir Gece'nin devamı olan Felekten Bir Gece 2'de Mel Gibson krizi yaşanıyor. İlk filmin de yönetmeni olan Todd Phillips tepkiler yüzünden Gibson'ı kadroya almaktan vazgeçtiğini açıkladı.


"Bence Gibson'ın bu filmde oynaması çok iyi olurdu." diyen yönetmen film çekmenin el birliğiyle gerçekleşen bir çaba olduğunu söyleyerek stüdyo onaylasa da ekibin Gibson'ın aralarına katılmasına sıcak bakmadığını söyledi.


54 yaşındaki aktörü kimlerin istemediği bilinmiyor ancak bu tavrın sebebinin Gibson’ın eski kız arkadaşı Oskana Grigorieva'ya uyguladığı şiddet olduğu düşünülüyor.

Mel Gibson'nun fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir