20 Ekim 2010 00:00

Mel Gibson güldürecek

Son yılların en sevilen komedilerinden ‘Hangover’ın devam filminde konuk oyuncu olarak Mel Gibson da rol alacak.

Mel Gibson'nun fotoğrafları için tıklayınız!

Şu günlerde eski sevgilisiyle başı dertte olan Gibson, Uzakdoğu’da geçecek macerada Bangkoklu bir dövme ustasını canlandıracak.

Hangover'in Konusu;

Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekârlığa veda partisi vermek için Las Vegas'a giden dört arkadaş, sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar. Ayrıca damat ortada yoktur.

Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ip uclarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles'a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir.


Yorumlar
  • mel gibson ha renk katacağı kesin..merakla bekliyorum bu filmi..

  • Mel Gibson'ın boşanma sürecinde inzivaya çekileceğini sanıyordum, son coşmasından sonra ciddi puan kaybetti ve sanıyorum ki Leonardo'yla olan projesi bile rafa kalktı. Şimdi konuk oyuncu kadrosuyla yavaş yavaş göstermeye çalışıyor sanırım yüzünü. Irkçı tarafını pek çok kez gördük, ama ailesine şiddet uygulayan maço ve kıskanç bir adam olduğunu yeni öğrendik, artık gerçekten itici ve zavallı bulmaya başladım bir zamanlar aşık olduğum koskoca Braveheart'ı. Vay be.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir