25 Eylül 2009 10:12

Mel Gibson ve Kuklası

Mel Gibson, yönetmenliğini oyuncu Jodie Foster'ın yapacağı The Beaver projesine katıldı...

Being John Malkovich ve Lars and the Real Girl arası, tuhaf ama çekici bir senaryo olduğu söylenen The Beaver hayata geçiyor. Projenin başrolünü Mel Gibson üstleniyor.Jodie Foster'ın yöneteceği projenin ilginç bir konusu var. Gibson'ın karakteri, kunduz kuklasına aşık olacak. Filmdeki karakter bu kuklayı koluna takarak hareket ettiriyor ve ona hayat veriyor. Fakat zamanla kimin kukla kimin gerçek olduğu konusu karışmaya başlıyor!
Yorumlar
  • Wuuuu:D Mel Gibson için değişik bir deneyim olacak ama ustalıkla altından kalkacaktır...

  • Jodie Foster yönetmenlikte kendini kanıtlamamış olsada gayet iyi işler çıkarabildiğini bikaç denemelerinden biliyoruz.Eminim güzel olacaktır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir