18 Mayıs 2010 00:00

Meltem Cumbul, Bollywood filminde

Meltem Cumbul’un Rishi Kapoor ile başrol oynadığı Tell Me Oh Khudaa adlı filminin çekimleri Mumbai’de tamamlandı.

Meltem Cumbul’un Rishi Kapoor ile başrol oynadığı Tell Me Oh Khudaa adlı filminin çekimleri Mumbai’de tamamlandı. Yaklaşık üç hafta Mumbai’de kalan Cumbul’un filmi Haziran ayında Hindistan’da da vizyona girecek.


Filmin konusu şöyle: Doğduğu gün hastanede çıkan yangında ailesini kaybeten Tanya, 22 yaşına geldiğinde ailesini bulmaya karar verir. Rock starı olan Altaf, Türk bir ailenin kızı olan Zeynep’e aşık olmuş, evlenmişler, hastanede çıkan yangında onlarda bebeklerini kaybedince, Türkiye’de Kaş’a yerleşmişlerdir. Tanya, Altaf ve Zeynep’in ailesi olduğunu düşünür ve Türkiye’ye doğru yolculuğa çıkar.

Yorumlar
  • mükem bel bir bayan neyapsa yakışıyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir