6 Haziran 2005 13:54

Mer-Man Prensi ve…

Ford, Indiana Jones 4'ün adını koydu

Senaryo yazım aşamasında yaşanan problemler nedeniyle Indiana Jones 4'ün sürekli ertelenmesinin ardından Steven Spielberg ve George Lucas'ın nihayet anlaşabildiğini duyurmuştuk. Bugünlerde Harrison Ford'un elinde olan senaryonun adı yanlışlıkla telaffuz edildi, Indiana Jones and the Opal of the Mer-Man Prince. AICN'ün bildirdiğine göre, Hilary Clinton'ın demokratlar için verdiği bir yardım yemeğine katılan Harrison Ford, biraz da alkolün desteğiyle filmin adını ağzından kaçırıverniş. Mer-Man Prensi'nin Opal'i şimdilik çok şey ifade etmese de serinin fanları için çekim günlerinin yaklaşması anlamına geliyor.Henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da, Indiana Jones 4'ün adını duymuş olmak sabrımızı taşırmaya yetti. 2006 için geri sayım hızlandı.
Yorumlar
  • farkındamısınız devamlı birşeyleri bekleyerek yılları bitiriyoruz. 3 yıl yüzükleri bekledik, 4 yıl matrix i bekledik, 6 yıl starwars u bekledik, şimdi 2006 yı indie için bekliycez. "gizli tehlike"yi 99 da seyrettik ve 3. filmin 2005 te geleceği lafı amaaan tanrım dedirtmişti nasıl bekliycez. filmleri bekleyerek geçen yıllar... günümüzün en garip insan davranışıkutsal hazine avcılarının eline su dökemez ama yine de indie indie dir.

  • çocukkende bayılırdım .4. filmi sabırsızlıkla bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir