25 Eylül 2009 10:12

Metropia

Juliette Lewis, Stellan Skarsgård, Vincent Gallo ve Udo Kier!!!

2009 yılında işte bu animasyon çok konuşulacak. Tarik Saleh'in yaptığı bilim kurgu türündeki sıradışı animasyonun ses kadrosunda Juliette Lewis, Stellan Skarsgård, Vincent Gallo ve Udo Kier bulunuyor. Metropia yakın gelecekte geçen gerçekçi bir bilim kurgu. Hayatının tüm detaylarının kontrol edildiğini fark eden sıradan bir adamın kabuğunu kırma çabasını anlatıyor. Fakat gelecekte toplumsal örgütlenmeler çok farklıdır ve özgürlük o kadar kolay değildir. Merakla bekliyoruz...
Yorumlar
  • Juliette Lewisi görünce aşırı heyecanlandım, bilindiği üzre uzak sinema dünyasından bir süre ve müzik projesiyle meşguldü ve oldukçada sükse yarattı, kesinlikle bundada kanıtladı kendisini.Gelgelelim projeye dediğim gibi Lewis için merak ettim ne kadar başlığı okuyunca animasyon projesi olduğunu düşünmesemde.Neyse umuyorum ilerideki projelerinde nice kadrolarda görürüz onu perdede, gerçekten özletti.

  • Animasyonda etkin bir rol üstleneceği kesin gibi,zira bu filim hakkında gerçekten olumlu yanıtlar var internette ,bende merak ediyorum haber için teşekkürler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir