11 Mart 2010 12:45

Mezuniyet'in Ekibi Yeniden Birarada!

6 Kasımda vizyona giren, Türkiye'nin öğrenciler tarafından çekilen ilk sinema filmi olan Mezuniyet ekibi bu kez, Mezuniyet'ten önce çektikleri 'Kilis' filmini yayınlıyorlar...

21 yaşındaki genç yönetmen Doğa Can Anafarta ve görüntü yönetmeni Kilis, bu filmde yine bir araya geldi. Efe Can Kudu ve Yiğit Uçar da filmde rol aldı. Ekip, Kilis'i, bir çeşit "süperkahraman filmi" olarak tanımlıyor. İNTERNETTE 100.000 KİŞİNİN İZLEDİĞİ CADDE İSİMLİ FİLMİN DEVAMI!İnternet aleminde fenomene dönüşen 'Cadde' filminin hayranlarının büyük ısrarları sonucunda ekip filmi çekti ve yine onlar için internette www.kilisfilm.com sitesinden yayınladı. Korman ailesinin ilk hikayesinin anlatıldığı "Cadde" isimli filmin devamı niteliğinde olan filmi hayranları uzun zamandır bekliyordu ve ilk gün sitesinden 3621 kişi izledi.EKİBİN AMACI TÜRKİYEDE AKSİYON SİNEMASINI CANLANDIRMAK!"Cadde" ile denedikleri aksiyon tarzında başarıyı yakalayan üniversiteli ekip, bu tarzı sürdürüp Türk aksiyon sinemasını ileri yerlere taşımak istiyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerden toplanan ekip, yeni filmleri için şimdiden kolları sıvadı.FİLMİN KONUSUKorman ailesi parçalara bölünmüştür. Ailenin büyüğü Akan ve belası Dodo İstanbul'da kalmıştır.Çapkın Can ve zeki kardeşi Onur Eskişehir'dedir. Büyük bir sır taşıyan kuzenleri Efe ise Ankara'dadır. Parçalanan bu aileyi, unuttukları bir düşman, olabilecek en acı şekilde tekrar bir araya getirecektir: Recep.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir