13 Mayıs 2003 23:41

Mgm'nin Son Filmi Supernova ABD'de Gösterimde

James Spader ve Angela Basset'in başrollerinipaylaştığı, bilim kurgu-korku filmi "Supernova" ABD'de gösterime girdi.Hastane gemisi Nightingale 229'un, bir acil yardım çağrısınayanıt vermesi ve kurtardıkları garip bir adamın yarattığı tehlikelerikonu alan film, uzaydaki büyük patlamalar ve supernovayla süsleniyor.Eleştirmenlerin çok tutmadığı filmin, yurdumuzda ne zaman gösterimegireceği ise henüz belli değil.
Yorumlar
  • abi görsel efektleri felan geçtim resmen uzayda erotik film çekmişler

  • geçen gün sıkıntıdan moviemax'e bakıodum supernova başladı izliyim dedim ve hayran kaldım süper bi filmi aslında beni etkileyen "tatlım"dı daa doorusu tatlım we benjamen arasında geçenler... çok duygusaldı benjamenin öldüü yer izleyenler bilir... :((-seni seviyorum tatlım-bundan hiç süphe duymadım benjamensıçrama bölümü de çok güzeldi görsel efektler süperdi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir