17 Aralık 2003 12:52

Michael Jackson, Poe Olmak İstiyor

Tartışmalı star, Edgar Allen Poe'yu canlandırma hayallerine kavuşuyor mu?

Michael Jackson, son dönemin tartışmalı isimlerinden biri. Müzikal anlamda dönemini kapatan yıldız, esrarengiz kişiliğinden de beslenen şaşırtıcı haberlerle gündeme geliyor ve suçlanıyor. Çocuk taciziyle suçlanan şarkıcı, yeniden kamera önüne geçmeye hazırlanıyor. Her zaman beyazperdede edebiyat dünyasının karanlık yazarlarından Edgar Allen Poe'yu canlandırmak isetediği söylenen Jackson, bu ilginç amacına kavuşacak gibi gözüküyor.Poe üzerine olan projesini geliştiren yıldız, kendi hakkındaki suçlamalardan kefaretle kurtulmayı başarabilirse filmini çekme şansına da kavuşabilecek. Marlon Brando ve Elizabeth Taylor gibi isimler de mevzubahis projeyle anılıyor.Korku edebiyatının klasik yazarlarından biri olan Poe, gotik edebiyatının da mimarlarından ve en önemli yazarlarından biri. Keyif verici maddelere düşkünlüğü ve uçlarda yaşamı da en az yazdıkları kadar dikkat çekti.
Yorumlar
  • Hmm, Michael Jackson, Marlon Brando, Elizabeth Taylor.. Oyunculuk açısından birşey söyleyemem ama görsel açıdan bir şölen olmayacağı kesin.. Jackson ın Poe yu canlandırması benim hiç hoşuma gitmedi açıkçası.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir