3 Ekim 2018 08:39

Michael Jackson’ın gerçekleşmeyen hayali

Michael Jackson, 80’li yıllarda ilk siyahi James Bond olmak için yapımcıları ikna etmeye çalışmış.


Ünlü Hollywood patronlarından Michael Ovitz'e göre, efsanevi şarkıcıMichael Jackson1980'lerdeJames Bond'u canlandırmak için film film yapımcılarıyla bir dizi görüşme gerçekleştirmiş. Yeni çıkan otobiyografisinde Ovitz, Jackson'un bir aksiyon filminde oynamak istediğini Los Angeles'taki evinde kendisine bildirdiğini açıkladı.


NME'den Nick Reilly'nin haberine göre, "Jackson'un isteğini ciddiye almak için çok uğraştığını" yazan Ovitz, Jackson'un kendisine "James Bond'u oynamak istiyorum" dediğinde kendisine "Sen ince yapılı ve çok hassassın, 'acımasız bir taş blok' olduğuna kimseyi inandıramazsın" ifadeleriyle cevap verdiğini açıkladı.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir