5 Haziran 2006 16:35

Michael Myers'in Kökleri

Zombie geçmişe dönmek istiyor

Korku filmi hayranlarının kült serilerinden olan Halloween yeniden beyazperde yolunda. Variety'nin bildirdiğine göre; Dimension Films, Halloween'ı sinemalara taşıması için Rob Zombie ile anlaştı.''Bu film bir yeniden çevrim ve biraz da hikayenin geçmişine dönüş olacak'' diyor Zombie. ''25 yılın ve bir dolu filmin ardından çok korkunç Michael Myers karakteri biraz anlamını yitirdi. Ben onun geçmişine dönmek ve ona eski itibarını kazandırmak istiyorum''.Zombie'nin sözünün arkasında durup duramayacağını ve John Carpenterezzetine ne kadar erişebileceğini görmek için bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • Devam filmleri ve yeniden çevrimlerin cogunun orginallerini aratmasından ve sadece gişe ye yonelik filmler yaptıkların filmlerde beklenen başarı ne yazıkkı yaklanamıyor.Bu ve buna benzer nedenler dolayı filmler yeniden çevrilmesede olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir