31 Mayıs 2003 18:42

Mikroçip Karşıtlarının Lideri Belli Oldu!

Robin Williams'ın Final Cut isimli bir bilim kurgu/gerilim yapımında rol alacağını daha önce duyurmuştuk. Farklı bir Williams sunacak olan projenin kamera önü ve arkası ekibi belli olmaya başladı. Filmin yönetmenliğini 77 doğumlu genç bir yönetmen ve görüntü yönetmeni olan Omar Naim üstleniyor. Kamera önünde Williams'a eşlik edecek oyunu ise, İnce Kırmızı Hat oyuncusu Jim Caviezel.Film, insanların içine mikroçip yerleştirilerek yaşamlarının kaydedildiği geleceğin dünyasını anlatıyor. Robin Williams söz konusu mesleğin ustalarından biri olarak karşımıza çıkarken, Caviezel de bu teknolojiye karşı duran bir organizasyonun liderliğini yapacak.Meraklısı için de bir not; filmin görüntü yönetmenliğini M. Night Shyamalan filmleriyle ününe ün katan Tak Fujimoto üstleniyor.
Yorumlar
  • WalkAbout Söze Dikkat Et Orda ünlendi demiyor ününe ün katan dyor yani önceden ünlüymüş deniyor değilmi!

  • bu haberle ilgili söylemek istediğim tek şey, kırk yıllık görüntü yönetmeni Tak Fujimoto'nun, M. Night Shayamalan filmleriyle ünlendiğinin söylenmesini sadece kınayabileceğimdir. Jonathan Demme filmleri deseniz, hadi neyse derdim ama... yapmayın, Fujimoto son derece usta ve emektar bir görüntü yönetmenidir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir