6 Şubat 2006 16:44

Milattan Sonra Babylon'da

Diesel nereye yakıştığını biliyor

Kızıl Nehirler'in yönetmeni Mathieu Kassovitz'in senaryosunu da kendisinin yazacağı Babylon A.D.'nin yönetmenliğini üstlendiğini duyurmuştuk. Alllocine.fr'nin bildirdiğine göre yüksek bütçeli bilim-kurgunun başrolünde Vin Diesel'i izleyeceğiz.Maurice Dantec'in romanından uyarlanacak olan Babylon A.D.'de genetik manipülasyon üzerinde duruluyor. Yakın gelecekte geçen hikayede, uğradığı genetik değişim sonucu insan ırkını yok edebilecek bir silaha dönüşen kadının hikayesi anlatılacak.Kassovitz'in Haziran ayında Doğu Avrupa ve Kanada'da çekimlere başlaması bekleniyor.
Yorumlar
  • herkes iyi bilirki vin bu saatten sonra 2. rolde oynamaz!

  • ya da ikisi de değil! çünkü vin in rolü bu kadını durdurmaya çalışan bir adam olabilir? daha geniş düşünmek lazım tabi!

  • Bir Vin Diesel hayranı olarak benim için gerçekten çok sevindirici bir haber o müthiş vücudu ve karizmatik sesi duymak için bir şans daha...!

  • vin diesel varsa güzel olur.

  • ooooo süper vin disel dedinmi durup düşüneceksin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir