17 Eylül 2003 10:53

Milyonları Bırakıp Ateşe Atlıyor

Danny Boyle, itfayecilerin öyküsünü anlatan film için masaya oturdu. Diğer projesi belirsiz!

Dijital zombi filmi 28 Gün Sonra ile, 8 milyon dolar koyup, sadece yaz aylarında 44 milyon dolar almayı başaran İngiliz harikası Danny Boyle, daha önce müjdelediğimiz Millions projesinden çark etti gibi gözüküyor. Warner Bros./Imagine Entertainment kanatları altında uçmaya hazırlanan Worcester Cold Storage / The Perfect Fire (Worcester Soğuk Hava Deposu / Kusursuz Ateş) filmi için görüşmelere başladı. Senaryo, 8 Mil ile Eminem'i beyazperdeye taşıyan Scott Silver tarafından yazıldı.Filmin öyküsü ünlü Esquire dergisinde yayımlanan 2000 tarihli bir makaleye dayanıyor. Sean Flynn, ünlü Worcester yangını üzerine yazdığı makaleyi daha sonra bir kitaba da çevirmiş. 3000 Degrees: The True Story of a Deadly Fire and the Men Who Fought It (3000 Derece: Ölümcül Yangın ve Onunla Mücadele Eden Adamların Gerçek Hikayesi) adını taşıyan roman, bazı itfayecilerin ölümüyle sonuçlanan trajik olayı son derece etkileyici bir üslupla ortaya koyan bir kitap.
Yorumlar
  • Trainspotting'e laf yok ama 28 gün sonra beni hayal kırıklığına uğrattı.Yeni projeside biraz belgeseli andırıyor neyse daha cok erken bekleyip görelim herseye rağmen yetenekli bir yönetmen...

  • millions un çekimleri durmuş galiba... bakalım neler olacak...28 days later güzel filmdi fln da danny boyle demek trainspotting demek!! o film gibisi warmı yani :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir