7 Temmuz 2006 12:04

Mind Game Sonrası Anime

Japon animasyonunun yıldızından yeni projeler...

Masaaki Yuasa adı animeciler arasında bu aralar çok popüler. Efsanevi Cat Soup'un (Nekojiru-so) senaristi ve efsane olma yolunda hızla ama hızla ilerleyen Mind Game'in senarist ve yönetmeni olan Yuasa, şimdi de bir televizyon dizisi üzerinde çalışıyor.Kemonozume (Canavar Pençesi) adını taşıyan proje, baba bir canavar avcısı ile canavarımsı bir bayan arasındaki bol pençeli ve darbeli aşk öyküsünü anlatacak.Bizde sadece festivallerde gösterilen Mind Game, sadece Japon animasyonunun değil genel anlamda türün en yaratıcı işlerinden birisi. Her anı sürprizlerle dolu, animasyonun bütün tekniklerinden faydalanan anlatılması zor bir çalışma.Yuasa adını daha çok duyabiliriz. Kendisi animasyon sanatının en yetenkli isimlerinden birisi.
Yorumlar
  • bu film değil anime. Bu da sınırları zorlamak anlamına gelirki; animeden anlamayan insanların laf salatası olsun diye yorum yapması cok komik oluyormuş. Bak şimdi farkettim

  • bence film dedıgın . Biraz gercekçi olmalı degıl ama

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir