8 Ekim 2013 00:00

Minyonlar gişeyi fethetti

Türkiye’de geçtiğimiz Cuma vizyona giren Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2), tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gişeye hızlı bir giriş yaptı.

İlk üç günde 122.238 kişi tarafından izlenen film elde ettiği 1.547.179 TL’lik hasılatla 2013’ün şu an kadar en iyi açılış yapan animasyon filmi oldu. Türkiye’de tüm zamanların en iyi üçüncü Universal açılışını yapan Çılgın Hırsız 2, filmin yapımcısı Chris Melandandri ve Illumination Entertanment’ın da ülkemizde en iyi açılış yaptığı filmi oldu. Film, aynı zamanda Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan 4. animasyon filmi ünvanının da sahibi oldu.

Minyonlar 2015’te yeniden beyazperdede!!!

Çılgın Hırsız 2’de bir kez daha gördüğümüz, yaramazlıkları ve sevimlilikleriyle gönüllerde taht kuran, Gru’nun sağ kolu Minyonlar’ı 2015 yılında bu kez kendi filmleriyle beyazperdede tekrar izleyebileceğiz.

Yorumlar
  • Illumination Entertanment ????????

  • İNHİBİTÖRÜN HAVAYA UÇMUŞTUR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir