1 Aralık 2004 15:05

Mira Sınırlarında Dolaşıyor

Hintli yönetmenden Bollywood remake'i

Kama Sutra'yla tanıdığımız Hintli yönetmen Mira Nair Bollywood'un popüler filmlerinden Gansta M.D.'yi Hollywood'a götürüyor. Filmin remake'ini yapmak aslında 20th Century Fox'un fikriydi ve Jason Filard uzun zamandır senaryoyla uğraşıyordu. Yönetmen arayışına giren firma sonunda Nair'la anlaştı.Gansta M.D.'nin senaryosu yine Filardi'nin elinden çıkacak ve senarist hikaye üzerinde çok fazla değişiklik yapmayı düşünmüyor. Filmin original ismi Muna Bhai M.B.B.S. ve 2003 yapımı ancak film Hindistan'da gişe rekorları kırınca bu tıl ikinci bir versiyonu daha yapılmıştı. Kanundışı işler yapan genç bir adam, annesine bir doctor olduğu yalanlarını söylemektedir. Ancak anne bir gün oğlunun suç hayatını keşfedince ondan tek bir şey ister, gerçekten bir doktor olmasını.Muson Düğünü ve son olarak Vanity Fair'la karşımıza çıkan Nair'le ilgili geçtiğimiz aylarda epey dedikodu yapılmıştı. Hatta yönetmenin Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın başına geçtiği bile söylenmişti. Fakat Warner Bros.'un David Yates'i yönetmen olarak açıklamasının ardından bu sansasyon da son bulmuştu.
Yorumlar
  • Bu kadar olur. madem bilmiyorsunuz yazmayin. Munna Bhai MBBS bir kere Rajkumar Hirani tarafaindan yonetildi. Ve Munna'nin gangister oldugu babasi tarafindan ogrenilince problem oldu. Ve munna kendisi doktor olmaya karar verdi.Kale bos salliyosunuz bakalim.:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir