25 Eylül 2009 10:12

Miyazaki Filmleri Batman'da!

Batman Belediyesi Yılmaz Güney Sineması, Batmanlıları Hayao Miyazaki sinemasıyla buluşturuyor...

Batman Belediyesi Yılmaz Güney Sineması, Batman halkını dünya sinemasıyla buluşturmaya devam ediyor. Bir yandan vizyon filmlerini gösteren salon, diğer yandan sanat sinemasına da yer vermeyi unutmuyor. Kentin en çok ziyaret edilen mekanı olan salon, kültür merkezi işlevi görmeye devam ediyor.YAPIM 13 öncülüğünde Japon animasyonun büyücüsü Hayao Miyazaki'nin sinemaseverleri kendine hayran bırakan 2 filmi, 28 Eylül - 11 Ekim 2007 tarihleri arasında Batman Belediyesi Yılmaz Güney Sineması'nda gösteriliyor.
Yorumlar
  • Saçma ,gülüp geçiyom.CocaCola ile colaturka seçimi gibi.Farkı tadında saklı.

  • Valla tebrik etmek lazım.Bütün salonlarda hep büyük bütceli ABD filmleri oynatılırken ve sinemanın sadece tüketim malzemesi haline getirilmeye çalışıldığı bir dönemde sinema sahibini ve çalışanlarını kutluyorum.Keşke bütün sinema sahibleri arada sırada böyle incelikler yapsalar.Böyle duyarlı kişiler ve film festivalleri de olmasa gerçek sinema filmlerini izleyemeyeceğiz.

  • Harika bir haber. İncelikli ve işini bilen birisi tarafından yapılan bir seçim. Bravo!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir