8 Ocak 2007 12:06

Miyazaki'nin Kayıp Oğlu

Animasyon ustası yeni projesini buldu mu?

Hayao Miyazaki'nin yeni çalışmaları ile ilgili haberleri sık sık aktarıyoruz. Ustanın yeni uzun metrajlı film projesine de karar verdiği söyleniyor. Hatta kimi kaynaklara göre, Çin çocuk kitabı I Lost My Little Boy'un (Wo Diushile Wode Xiaonanhai)animasyonunu hazırlamaya çoktan başladı bile!Yanda gördüğünüz güzel kapağa sahip olan çocuk kitabı, kalbindeki bir rahatsızlık nedeniyle yavaş yavaş ölen bir çocuğu anlatıyor. Fakat kitabı bilenler gözüktüğü kadar hüzünlü ve ağır bir öyküsü olmadığını belirtmiş. Küçük çocuk kısa yaşamında cesurca maceradan maceraya atlıyormuş.
Yorumlar
  • Miyazaki'nin filmleri bir harika oluyor. Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Pixar stüdyosuna bile kök söktürmüş usta'dan kötü bir şey çıkmaz kesin...

  • miyazake süpermisin nesin anacım yürü bea kim tutar seni:) bakalım hangi süperliğini izliycez bu sefer? :))

  • Metal Gear'la birlikte en çok merak ettiklerim arasına kafadan girdi

  • Hayao Miyazaki'yi usta, filmlerini de başyapıt yapan seçtiği konular veya içeriklerinin ne derece ağlak olduğu değildir. Ne tür bir konu seçerse seçsin onu mükemmel bir şekilde işlemesi ve inanılmaz bir derinlik kazandırmasıdır. Eminim bu konuyla da yine harikalar yaratacaktır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir